Стаття

Створення алгоритмів деяким учням здаються складною і невеселою справою. Але якщо з темою познайомитись уважніше, то алгоритмізація стає творчостю, яка може захопити і принести інтелектуальне задоволення.
За прикладом далеко ходити не треба. Взяти хоча б безліч творів дитячої літератури, у якій висвітлені різноманітні цикли: це і цикли з параметрами (Колобок”, Рукавичка”, “Коза-дереза”, “Пан Коцький”, “СоломЯний бичок” тощо); і цикли з невизначеною заздалегідь кількістю повторень циклу (“Котик і півник”), і цікаві випадки за циклювання (“Журавель та чапля”). Цікаво досліджувати, яка казка містить цикл з лічильником, яка з перед , а яка з післяумовою. А як цікаво складати зворотні алгоритми до казок з циклами! Відома з дитинства казка “Попелюшка” - непростий циклічний алгоритм з розвинутою структурою вкладених циклів.
Традиції предків продовжило багато письменників. Серед них М.Твен, Г. Остер (який створив цілу енциклопедію шкідливих  алгоритмів), тощо.
Тож читаймо літературу і складаймо алгоритми, і поповнюватимемо інтелектуальну еліту країни!
Юлія Непамятаюча, 7-Д клас

Успіх перевищив усі сподівання!

 

Створення проекту Казки і циклипризвело до несподіваних результатів.
Василь Козлов  так захопився пошуком літературних взірців, що став завзятим бібліофілом та записався до обласної бібліотеки. Група  Юлі Непамятаючої навчилася складати циклічні алгоритми і аналізувати їх з заплющеними очима.  А Миколка Хвостов, крім того, вправно малює і оформлює блок-схеми будь-якої складності.


Комментариев нет:

Отправить комментарий